Domů

Podkategorie

 • Froté prostěradla Standard

  Standardní gramáž froté prostěradel 190g/m2. Guma v tunýlku umožní jednoduchou výměnu při poškození. Froté tkanina je vyrobena z 83% bavlny a 17% polyesteru. Veškerý sortiment je vyroben ČR a proto je zaručena barevná stálost při opakovaném praní. Díky této výrobě je povrch velice příjemný a hebký na dotek.

 • Froté prostěradla Deluxe

  Kategorie prostěradel froté s plošnou gramáží 220g/m2. Veškerý sortiment je vyroben ČR a proto je zaručena barevná stálost při opakovaném praní. Guma v tunýlku umožní jednoduchou výměnu. Tradiční česká výroba zajistí výjimečnou hebkost na dotek. Prostěradla froté s českou kvalitou.

 • Jersey prostěradla Standard

  Kategorie prostěradel jersey s plošnou gramáží 130g/m2. Veškerý sortiment je vyroben ČR a proto je zaručena barevná stálost při opakovaném praní. Guma v tunýlku umožní jednoduchou výměnu. Tradiční česká výroba zajistí výjimečnou hebkost na dotek. Prostěradla jersey s českou kvalitou.

 • Jersey prostěradla Deluxe

  Kategorie prostěradel jersey s plošnou gramáží 160g/m2. Veškerý sortiment je vyroben ČR a proto je zaručena barevná stálost při opakovaném praní. Guma v tunýlku umožní jednoduchou výměnu. Tradiční česká výroba zajistí výjimečnou hebkost na dotek. Prostěradla jersey s českou kvalitou.