Platba

Platba dobírkou

Objednané zboží Vám bude zasláno a platba proběhne při předání u řidiče PPL.

 

Platba na účet

Po vytvoření objednávky Vám bude zaslán email, ve kterém naleznete věškeré informace o platbě, včetně čísla účtu. Ihned po připsání celkové čáskty na náš účet Vám bude zasláno zboží.

Vyplňujte prosím variabilní symbol. Slouží k rychlé identifikaci Vaší platby!

 

Doprava

Přepravce PPL

Věškeré zboží objednané u nás zasíláme prostřednictvím přepravní služby PPL. Cenu za dopravné po celé ČR držíme na nějnižší možné sazbě, a to 100Kč při platbě na účet a 120Kč ( 20Kč doběrečné ) při platbě dobírkou. Při objednávce nad 3000Kč je dopravné zdarma!!!

 

Osobní odběr

Nabízíme možnost osobního odběru po předchozí telefonické domluvě v našem centrálním skladu na adrese Dobříkov 84, 566 01 Vysoké Mýto. Osobní odběr je zdarma.

 

Sledování zásilky

O předání Vaší objednávky přepravci budete informováni emailem, ve kterém naleznete číslo zásilky. Zásilku můžete sledovat na www.ppl.cz, nebo stačí kliknout na odkaz v emailu a hned vidíte, kde se Vaše zboží nachází.

 

Doprava na Slovensko

Výše dopravného na Slovensko činí 250 Kč při platbě na účet předem a 300 Kč při platbě dobírkou.

 

Doprava do ostatních zemí

Doprava do ostatních zemí je vždy na poptávku.

 

Důležité

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen.

Pokud tedy zjistíte porušení obalu, zásilku nepřebírejte. Dejte nám o tom vědět na číslo +420 775 101 466 a my vše vyřídíme.