Zajímavé články

Kožené sedací soupravy

Každý by chtěl mít v domácnosti předměty, které budou působit luxusním dojmem a pozvednou tak hodnotu celého interiéru na zcela jinou úroveň. Luxusně může působit každý interiér a to bez ohledu na jeho velikost a tvar. O vzhledu rozhodují především prvky, které je tvoří. Jedním z nich jsou sedací soupravy.

 

Návrhy a realizace interiérů

Interiér každého domu je sám o sobě vlastním světem, ve kterém se jeho uživatelé pohybují a je na vás, jak tento svět bude vypadat. V interiéru se tráví mnoho času a pokud vaše prostory neodpovídají vašim představám o příjemném bydlení, tak nebudete nikdy plně spokojení. Běžný smrtelník nemá možnost sledovat všechny moderní trendy a možnosti, které se pro řešení interiérů nabízejí, proto existuje profesionální studio ANNA+A, které zajišťuje návrhy a realizace interiérů.

 

Vyberte správné povlečení pro své dítě?

Každý rodič si přeje potěšit svojí ratolest tím nejhezčím dárkem, jak to udělat? Můžete mu koupit jeho oblíbenou hračku nebo povlečení do jeho postýlky ve stylu jeho nejoblíbenějšího hrdiny.

 

Vybavení do domu od A-Promax s r. o.

Firma A-Promax s r.o. vám nabízí ten pravý ratanový nábytek pro vás. Tato firma vyrábí nábytek z kvalitního umělého ratanu, který vypadá stejně dobře jako ratan přírodní a přitom se lépe udržuje a je trvalejší. Umělý ratan je stálobarevný, nepodléhá vlivům počasí, jako je prudké sluneční záření nebo déšť. Navíc nábytek z umělého ratanu je nerezivý, neplesnivý, nepraská a neloupe se.

 

Potahové látky od tradičního dovozce

Pokud jste čalouník a hledáte osvědčeného a spolehlivého dodavatele čalounických a potahových látek. Nebo jen domácí kutil a chystáte se vlastními silami přečalounit dosluhující sedačku ve všech případech je Vám k dispozici COMPO potahové látky. Compo je již 13 let tradičním dovozcem potahových látek z Itálie, Turecka a Španělska.

Spíme proto, abychom načerpali energii na další den.

Plnohodnotný spánek je důležitý pro obnovení fyzických a duševních sil, pro vytvoření paměťových stop, ale také pro celou řadu metabolických pochodů. Během spánku dochází k regeneraci celého organismu. První podmínkou pro zdravý spánek je kvalitní lůžko a matrace. Dobrá matrace znamená dobrý spánek a s ním související dobrou náladu. Skutečnost, že v posteli trávíme 1/3 života, mluví sama za sebe. Během spánku člověk regeneruje své síly a uklidňuje nervy. Spánek zmírňuje různé bolesti, např. Související s onemocněními páteře. Matraci často využíváme i během dne, když máme chuť na chvíli odpočinku. Kvalitní matrace se přizpůsobí anatomickému tvaru těla a při ležení páteř podpírá ve všech polohách v přirozeném tvaru. Kvalita matrace má podstatný vliv na uvolnění a regeneraci páteře, kloubu i vnitřních orgánů.

Správné lůžko musí být pohodlné. Navíc postele neslouží pouze ke spánku, ale i pro příjemný odpočinek. Jsme přesvědčení že trh je přesycen nekvalitním nábytkem z dřevotřísky a lamina. Zásady pro zdravé spaní nepovolují nábytek z dřevotřísky. Formaldehyd, který se uvolňuje je toxický a podle kategorizace EU je zařazený jako karcinogen, způsobující dýchací potíže a spouští alergie. Formaldehyd v dřevotřísce je nebezpečný a v nevětrané místnosti s novým dřevotřískovým nábytkem se zdraví nebezpečná koncentrace objeví do pěti hodin. Z nábytku se formaldehyd uvolňuje až 30 let.

V obchodě Spíme zdravě.cz, naleznete pouze nábytek z přírodních materiálu od prověřených výrobců. Jen matrace nestačí. Rošt je základ pohodlného spaní. V nabídce roštů naleznete ručně polohovací rošty, pro náročnější klienty, luxusní motorově polohovatelné rošty. Celá kolekce postelových roštů je připravena tak, abyste našli vhodný typ roštu podle Vašich potřeb.

 

Přírodní linoleum má velmi široké využití

Přírodní linoleum - MarmoleumPokud se rozhodujete pro stoprocentně přírodní linoleum volte Marmoleum. Je vyráběno speciální technologií a má vynikající vlastnosti. Chcete o přírodním linoleu vědět více, pak se podívejte zde.

Marmoleum je synonymem trvanlivosti, vysoké kvality a především nesmírné škály barev, které Vám přinesou úsměv na rtech. Přírodní linoleum má vynikající vlastnosti. Je antistatické a antimikrobiální, má hygienický povrch a vysoce atraktivní vzhled a je také vysoce odolné a trvanlivé. Kvalita Marmolea je vysoká, to dokazuje USDA certifikát o 100% obsahu přírodních materiálů.

Marmoleum je svými vlastnostmi vhodné pro využití v místech jako jsou nemocnice, školy, firmy, úřady a řada dalších veřejných prostor. Marmoleum je také vhodným řešení pro byty a rodinné domy. Podrobnější informace a vzorník barev naleznete na našem webu.

 

Výroba nábytku z masivu, lamina, dýhy a voštiny

Výroba atypického nábytku

Formou zakázkové výroby umíme vyrobit jakýkoliv kus nábytku nebo sestavy. Závisí to jen na vašich požadavcích a představách.
Pro dosažení jedinečného výsledku poskytujeme naším zákazníkům možnost volit nejen použitý materiál, ale především širokou škálů barev, laků, kování, nábytkových doplňků.
Zákazníkům také poskytujeme poradenství, takže doporučíme nejvhodnější provedení nábytku, povrchovou úpravu i použité materiály podle jejich představ a možností, náš atypický nábytek uspokojí i nejnáročnější zákazníky

 

Výroba postelí na míru z masivu, lamina, dýhy a voštiny

Výroba postelí na míru

Postele na míru jsou nezbytnou součástí bytu, dotvářejí jeho interiér a jsou základem pro zdravé spaní. To platí pro postýlky, jednolužka, dvoulůžka, manželské postele, pohovky i palandy.

Proto jsme připraveni poradit Vám z jakého materiálu postele na míru vyrobit, jaký zvolit tvar z hlediska vhodnosti pro Váš interiér. Při výrobě postele na míru Vám také doporučíme vhodnou povrchovou úpravu i optimální barevný odstín. Potřebujete-li více informací co umožňuje výroba postelí na míru, neváhejte nás kontaktovat.

 

Kuchyně na míru podle vašeho přání

Moderní kuchyně na míru

Kuchyně na míru, které vyrábíme se vyznačují především vysokou kvalitou provedených prací a dokonalým řemeslným zpracováním. Vysokou kvalitu jednotlivých kusů kuchyňského nábytku zajistíme dokonalým návrhem designu a volbě konstrukčního řešení kuchyně na míru, volbou kvalitních materiálů, kování i doplňků. Vše spolu dobře ladí a vytváří tak dokonalý celek kvalitní kuchyně na míru.

 

Vestavěné skříně na míru - proč je pořídit ?

Výroba vestavěných skříní na míru

Současné Vestavěné skříně umožňují ukládání předmětů, zavěšování oděvů a vzhledem k širokým možnostem a rozmanitosti prvků pro vnitřní výplň vestavěných skříní, umožňují vytvářet velmi sofistikované úložné celky s mnoha užitnými vlastnostmi.
Je tedy pouze na vás jak zakomponujete vestavěné skříně do svého bytu nebo domu a jak je budete využívat. Podle vašich představ vyrobíme vestavěnou skříň na míru tak, aby byla dokonale harmonicky sladěna s vaším interiérem a vytvářela jedinečný úložný prostor, který bude odpovídat všem požadavkům a každodenním potřebám, náše Vestavěné skříně na míru uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

 

Jádrové vrtání do betonu, kamene a zdiva

jádrové vrtání do betonu, železobetonu,zdiva i kamene Jádrové vrtání je technologie pro vrtání přesných kruhových prostupů pro potrubí, kabelové trasy či instalace, sondy, zkušební vrty, kotevní otvory pro chemické kotvy či vlepování výztuže. Podívejte se na příklady použití technologie - jádrové vrtání
Pro jádrové vrtání používáme diamantová technika, která je na špičkové světové úrovni.
Jádrové vrtání provádíme od průměru 25 mm do 500 mm běžně do 1 metru délky (jinak do libovolné délky) a úhlu do různých druhů stavebních materiálů, železobetonu, zdiv, kamene, obkladů, dlažeb, zeminy aj. Technologie jádrové vrtání je vhodná i pro vysokou zátěž.

 

Navíjení a převíjení elektromotorů, opravy čerpadel

Provádíme opravy, navíjení a převíjení elektromotorů i pohonů v rozmezí od 0,005 kW do 100 kW. Opravíme speciální elektromotory, stejnosměrné elektromotory i střídavé elektromotory. Opravujeme také elektromotory synchronní a asynchronní, rotační frekvenční měniče a ventilátory. Provádíme i navíjení a převíjení elektromotorů ve vlastní naviárně.
Opravujeme průmyslová čerpadla včetně dodávky a montáže. Opravujeme všechny značky kalových čerpadel a ponorných čerpadel, také teplovodních oběhových čerpadel. Opravujeme také vibrační čerpadla , vertikální čerpadla a ponorná čerpadla. Mimo opravy elektromotorů a čerpadel, prodáváme nové elektromotory a čerpadla.

 

Exkluzivní povlečení

Vaše ložnice bude vypadat úplně jinak, když si koupíte nové povlečení, nevěříte? Přesvědčte se u nás o kvalitě nabízeného sortimentu. Naše povlečení je velmi krásné a plní 100% svou funkci. Jen si ujasněte, co přesně hledáte a určitě si vyberete. Povlečení mnoha barev, rozměrů a vzorů, tu čeká na vás. Materiály, které propůjčují našemu povlečení punc jedinečnosti jsou z královských řad.